Współpraca

PIERWSZA KONSULTACJA

Wizyta domowa u jednego psa dorosłego lub szczeniaka (od 1 kwietnia 2024.)

 • Koszt w Gdyni i w Wejherowie – 440zł – wliczony dojazd
 • Inne miasta Trójmiasta – 460zł  – wliczony dojazd

Wyjazdy poza Trójmiasto – doliczam kilometrówkę i czas dojazdu w obie strony (indywidualnie w zależności od miejsca zamieszkania).

Czas trwania około2- 2,5h (czasami dłużej, jeżeli problem jest poważniejszy).

Jeśli w rodzinie (domu) mieszka więcej niż jeden pies, za każdego dodatkowego psa doliczamy 150 zł, gdyż konsultacja automatycznie wydłuża się i rozszerza o zagadnienia komunikacji nie tylko pomiędzy psami i opiekunami ale również pomiędzy samymi psami.

Pierwsze spotkanie ZAWSZE odbywa się w domu, gdzie mieszka pies z opiekunem.

Przed naszym spotkaniem proszę Was o wypełnienie ankiety, abym mogła się więcej o Was dowiedzieć. Proszę również o nagranie i przesyłanie filmików z psem w domu lub ze spaceru, z Waszego wspólnego codziennego czasu, gdyż nie rzadko bywa, że po przyjeździe do Waszych domów zarówno pies jak i opiekunowie zachowują się nieco inaczej niż na co dzień.

PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEJ KONSULTACJI

CO SIĘ SKŁADA NA KONSULTACJĘ INDYWIDUALNĄ W DOMU?

Spotkanie u Was w domu wraz z dokładnym wywiadem o Waszym życiu z psem – rozmowa i rozpoznanie problemu, omówienie dlaczego tak się dzieje i co zmienić, aby Wam wszystkim żyło się lepiej.

Idziemy też na spacer, na którym obserwuję jak chodzicie z psem, pokazuję sama jak zacząć od podstaw spacer z psem na smyczy, abyśmy przy kolejnym spotkaniu mogli popracować w bardziej obcym i wymagającym dla psa terenie, np. w parku, gdzie pies wystawiony jest na więcej bodźców (inne psy, spacerowicze, rowery, biegacze itp.) 

Po pierwszej konsultacji opiekunowie mają 2-3 tygodnie na wprowadzenie zmian w domu a przede wszystkim w swoich głowach. W przypadku problemów pojawiających się tylko w domu, np. tzw. „lęk separacyjny”, kontaktujemy się na bieżąco on-line.

Jeśli problem dotyczy innych psów i ludzi, konieczne jest drugie spotkanie, żebyście mogli pod moją opieką popracować nad zachowaniami wobec innych psów czy ludzi. Powinniśmy spotkać się za około 2-3 tygodnie, w tym czasie macie czas na wprowadzenie zmian w postępowaniu z psem ale także sposobie myślenia o psie;) Dużo zależy od Was 🙂

pies zwierzę społeczne.

DRUGA LUB TRZECIA KONSULTACJA SPOTKANIE NA POLACH Z MOIMI PSAMI 

(Spotkanie ma miejsce zazwyczaj po około 3 tygodniach od czasu pierwszej konsultacji)

 • Koszt spotkania – 290zł
 • Czas trwania około 1-1,5h w zależności od psa i problemu

Spotykamy się z moimi psami na polach z dala od miasta, w bezpiecznym miejscu, które bardzo dobrze znam, gdzie Wasz pies będzie miał możliwość swobodnego kontaktu z doświadczonymi psami.

Takie spotkanie pozwoli mi ocenić, czy pies ma problem z innymi psami, czy raczej jego podłożem jest relacja z Wami 😉 (ilość spotkań zależy indywidualnie od każdego psa).

SPOTKANIA Z INNYMI OPIEKUNAMI I ICH PSAMI (socjalizacyjne) 

Koszt za jednego psa 150zł.

 • jeżeli pies i jego opiekun jest gotowy, dołącza do grupy innych opiekunów i psów na spacery socjalizacyjne:) 

DRUGA LUB TRZECIA KONSULTACJA PARK

(Spotkanie w parku, gdzie pies wystawiony jest na dużo rozproszeń (inne psy, ludzie, rowery, dzieci itp.))

Koszt spotkania – 290zł
Czas trwania około 1-1,5h, w zależności od psa i problemu

*Spotykamy się w parku, gdzie dużo się dzieje: są inne psy, spacerujący ludzie, biegacze, rowerzyści i wszelakie inne bodźce. Pracujemy wówczas z psem na smyczy, co z doświadczenia wiem, że bywa najtrudniejsze dla opiekunów psa. Takie spotkania powtarzamy w zależności od potrzeb indywidualnych każdego psa.

*To przykładowy schemat działania, ponieważ każdy pies i opiekun jest inny, a Wasza relacja różni się od innych. Każdy problem, z którym się zmagacie traktuję indywidualnie i opracowuje indywidualny plan działania na podstawie dokładnego wywiadu z Wami oraz swoich obserwacji.

WSPARCIE

Lata praktyki pracy z psami, obserwacji wspólnego życia opiekunów z ich czworonogami nauczyły mnie, że od zbudowania dobrej relacji z psem opiekunów powstrzymują różne strachy i lęki, które w rzeczywistości czają się tylko w ich głowach.

Pomogę Wam odkryć, że nie ma się czego bać i, że lęki da się przezwyciężyć. Na własne oczy zobaczycie, że da się ze swoim psem chodzić na FAJNE spacery i czuć się dobrze ze sobą.

SZKOLENIA W SCHRONISKACH DLA PRACOWNIKÓW I WOLONTARIUSZY

(Kilkudniowe szkolenia teoretyczno-praktyczne)

Poruszane tematy: 

 • Jak pracować z psem dzikim, wycofanym względem ludzi? 
 • Jak pracować z psem potencjalnie agresywnym do psów i ludzi? 
 • Ocena psa. 
 • Zapoznawanie ze sobą psów i łączenie ich w boksach. 
 • Praca na lince. 
 • Przygotowywanie psiaka do adopcji itp.

KONSULTACJE TELEFONICZNE
I ON-LINE

Jeśli mieszkasz z dala od Trójmiasta a chcesz ze mną współpracować ZADZWOŃ: 785-022-322, omówimy warunki współpracy. Przed konsultacją on-line proszę Was o wypełnienie ankiety, abym mogła się więcej o Was dowiedzieć.

Proszę również o nagranie i przysłanie filmików z psem w domu lub ze spaceru.

Koszt konsultacji on-line 350zł

CO SIĘ SKŁADA NA KONSULTACJĘ TELEFONICZNĄ?

Analiza sytuacji i rozpoznanie problemu, zalecenia co trzeba zmienić oraz wspólne omawianie efektów. Po rozmowie telefonicznej kontaktujemy się na bieżąco za pomocą innych komunikatorów np. przez WhatsApp. Wysyłacie mi filmiki przedstawiające zachowanie psa, które Was niepokoją i wspólnie omawiamy je on-line.

DORADZTWO W RÓŻNYCH
PSICH SPRAWACH 😊

 • Jak wybrać dla siebie psa ze schroniska?
 • Jak dobrać psa do drugiego psa?
 • Podstawy komunikacji między czworonogami.
 • Jak zapobiegać i pozbyć się tzw. „lęku separacyjnego”?
 • Jak zapanować nad zniszczeniami w domu?
 • Jak poprowadzić szczeniaka, żeby miał z nami fajną relację ale także nauczył się co wolno, a czego nie wolno robić w domu? (stawianie granic